Windows 10 Sürüm 1809 October 2018 Update nasıl yüklenir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Windows 10 Redstone 5 sürüm 1809 güncellemesi yayınlandı mı?

Windows 10 Redstone 5 nasıl indirilir?

Windows 10 October 2018 güncellemesi indirme ve yükleme nasıl yapılır?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Windows 10'un yeni büyük güncellemesi Sürüm 1809, bugün itibariyle "Windows 10 October 2018 Update" adı altında yayınlandı. Sürüm 1809 güncellemesini bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım.

Windows 10 October 2018 Update indirme: Windows Update

1. Adım: Ayarlar'a girin.

2. Adım: Windows Update'yi açın.

3. Adım: Güncelleştirmeleri denetle seçeneğine tıklayın.

Bu aşamada Windows Update aracı, Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 güncelleştirmesini otomatik olarak indirecek ve yükleyecektir. Bu esnada bilgisayarınızı normal kullanabilirsiniz.

Windows 10 Redstone 5 October 2018 Update yükleme: Güncelleme Yardımcısı

1. Adım: Windows 10 indir linkine tıklayın.

2. Adım: Açılan sayfadaki "Hemen güncelleştirin" seçeneğine tıklayın. Bilgisayarınıza Windows 10 Güncelleme Yardımcısı inecek. İnen dosyayı çalıştırın.

3. Adım: Windows 10 Güncelleme Yardımcısı açıldıktan sonra Sürüm 1809 güncellemesini yüklemeyi önerecektir.

4. Adım: "Şimdi Güncelle" seçeneğine tıklayın.

Bu aşamada Windows 10 Güncelleme Yardımcısı, Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 güncellemesini otomatik olarak indirecek ve yükleyecektir. Bilgisayarınızı normal kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windows 10 1809 October Update yükleme: ISO dosyalarını direkt indirme

Windows 10 1809 October 2018 Update iso dosyası nasıl indirilir? linkine tıklayarak Windows 10 1809'un ISO dosyalarını direkt indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

omercik 5 yıl önce

Ben de şimdi indiriyorum, bakalım neler değişmiş :)

temmuz 5 yıl önce

Bende kurulum 12 - 13 dakika falan sürdü ama bende iyi ve kaliteli bir SSD var. Normalde sabit diskler için bu süre çok daha farklı olabilir. Kolay gelsin @farurhenho