Windows 10 tehdit hizmeti durduruldu hatasını nasıl çözerim?

onur0035 (3) 2 yıl önce sordu

Windows 10 tehdit hizmeti durduruldu hatası nasıl çözerim her şeyi denedim zula hilesinden sonra oldu?

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Muhtemelen bir virüs indirdiniz. Malwarebytes indirip tarama yapın. Ayrıca önemli hesaplarınızın şifresini değişmenizi tavsiye ederim.

onur0035 (3) 2 yıl önce cevapladı

tarama yaptım ama temiz gözüküyor

xbedirhanx 2 yıl önce

Bir de şu bağlantıdan faydalanarak sfc scannow komutunu kullanın. https://uzmanim.net/soru/sfc-scannow-komutu-nedir-ne-ise-yarar/72711