Windows 10 ücretsiz yükseltme promosyonu tam olarak hangi tarihte sona erdirilecek?

temmuz (12505) 8 yıl önce sordu

Windows 10 ücretsiz yükseltme promosyonu tam olarak hangi tarihte sona erdirilecek?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Microsoft'un kullanıcılara sunduğu ücretsiz yükseltme promosyonu 29 Temmuz itibariyle sona erecek. Bu nedenle şirket son dakikada daha fazla kullanıcıyı Windows 10 yükseltmesine ikna edebilmek için bir ay öncesinden yeni özellikler içeren bir güncelleme yayınlayacak.