Windows 10 ürün anahtarı ile Windows 11 kurup aktivasyon yapabilir miyim?

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

Elimde Windows 10 ürün anahtarı var.  Windows 11 kurmak istiyorum. Merak ettiğim şey Windows 10 ürün anahtarı Windows 11'de geçerli mi? Windows 11 kurulumu sırasında Windows 10 ürün anahtarı girip aktivasyonu gerçekleştirebilir miyim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Windows 10 ürün anahtarı ile Windows 11 kurabilirsin.

Hatta Windows 7, Windows 8 ürün anahtarı ile de Windows 11 kurulumu gerçekleştirmek mümkün.

Windows 11 yükseltme önerisi kullanıcılara belirli bir zaman için öneriliyor. Fakat bu süre dolduğunda da Windows 11'e ücretsiz  yükseltme yapmanın önünde bir engel yok.