Windows 10 uygulamaları çalışmıyor, nasıl çözebilirim?

defender (1) 2 yıl önce sordu

İlk öncelikle merhaba. Windows tuşuna bastığım zaman kendi programlarının altında boş çubuklar var ve dolmuyorlar. Dolsalar bile öyle kalıyorlar. Ekran görüntüsü almaya çalıştım ama printscreen bile kullanamıyorum. Alarmlar ve saat, alıntı ve taslak, groove music, hesap makinesi ve diğer Windows'un kendi programları açılmıyor. Bunun bir çözümü var mı?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu kodu yazıp enterla;

  • bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

sistemi yeniden başlatıp dene.

defender (1) 2 yıl önce cevapladı

Dediğinizi yaptım ve yükleme çubukları silindi. Ama programlar hala çalışmıyor.