Windows 10 Version 21H1 Toplu Güncelleştirmesi sorunu

pinarozcelik (3) 2 yıl önce sordu

Merhaba, 2021-06x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 10 Version 21H1 Toplu Güncelleştirme Önizlemesini güncellediğim halde birkaç gün sonra yeniden güncelleme karşıma çıkıyor. Oysaki sorunsuz bir şekilde yüklemeyi yapıyor.

Toplam 2 cevap

pinarozcelik (3) 2 yıl önce cevapladı

macafee virüs programı kullanmaktayım

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Windows + R tuşlarına bas ve Winver yaz. Karşınıza çıkan ekrandaki sürümü bizimle paylaşır mısınız?

Aşağıdaki adımları takip edin:

  1. CMD'yi yönetici olarak açın ve aşağıdaki komutları girin.
    • net stop bits
      net stop wuauserv
      net stop cryptsvc
      Del "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\Network\Downloader\qmgr*.dat"
      %Systemroot%\SoftwareDistribution\DataStore
      %Systemroot%\SoftwareDistribution\Download
      %Systemroot%\System32\catroot2
      Ren %Systemroot%\SoftwareDistribution\DataStore DataStore.bak
      Ren %Systemroot%\SoftwareDistribution\Download Download.bak
      Ren %Systemroot%\System32\catroot2 catroot2.bak
  2. Komutları girdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

pinarozcelik 2 yıl önce

Sürüm 21H1 (İS Derlemesi 19043.1081)

darkcrak 2 yıl önce

@pinarozcelik bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp soruna bakma şansım var mı?

darkcrak 2 yıl önce

@pinarozcelik bilgisayarınız bu arada güncel gibi duruyor en son sürümdesiniz.