Windows 10 Wifi sorunu

mehmetfatih (1) 7 yıl önce sordu

Daha 2 3 gün öncesine kadar çalışan wifi durup dururken bozuldu niye bende anlayamadım otomatik güncelleştirme devre dışı uzun zamandırda güncelleme yapmamıştım acaba ondan mı ? Sorun ise şu; modem doğru bir şekilde çalışıyor ışıkları falan açık vs. bağlanmadan önce Wifi'nin sinyal gücü düzgün gözüküyor ama bağlanınca fulleniyor ve ünlem işareti çıkıyor bağlı değil bağlantı var diyor ancak internete bağlanmış oluyor ve web sitelerine oyunlara falan girebiliyorum ama bilgisayar internet yokmuş gibi davranıyor update çalışmıyor internet bağlayın diyor, ne yapmalıyım?

Sorunum özetle şu: İnternet var girebiliyorum ama bilgisayar yok diyor...

İlgilenenleer şimdiden teşekkür ederim

Toplam 3 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Sistemi geri yüklersen sorunun çözülebilir. Sistemi geri yüklemin nasıl yapıldığına dair uzmanım nette daha önceden cevap yazılmış linke tıklayarak incelemeni tavsiye ederim.

Link : Tıkla

Umarım faydalı olmuştur...

mehmetfatih (1) 7 yıl önce cevapladı

Maalesef sistem geri yüklemeyi 1 ay geçtiği için yapamıyorum başka bir yolu yok mudur ?

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat / aygıt yöneticisi  / ağ bağdaştırıcıları wireles N 1000 sizde başkada olabilir bunu sağ tıklatın kaldır tıklatın tamam tıklatın yukarda diğişiklikleri tara tıklatın sıfırlanacaktır şifreyi yeniden ister girin