Windows 10 Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir

metehanyetgiin (1) 3 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum FPS artırmak icin diskleri birleştirdim  şu hatayı veriyor Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Metehan, bilgisayarda oturum açtığın kullanıcı Administrator (yönetici) mi? Bunu kontrol et.

Yine antivirüs programı varsa bunu devreden çıkart. En azından disk birleştirme tamamlanana kadar çalışmasın.

Eğer bu hatayı belirli bir klasör için alıyorsan o zaman şunu kontrol et: Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi hatası

metehanyetgiin 3 yıl önce

Bütün uygulamalarda oluyor