windows 10 x64 yüklemek istiyorum,usb bellek yerine sd kart kullansam olurmu?

00ytaha00 (3) 3 yıl önce sordu

Youtube deki videonuzu izledim flash bellek kullanılıyor.benim flash belleğim yok sd kart olmazmı

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Evet olur, 8 GB ve üzeri bir SD kart ile yapabilirsiniz.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

SD kart ile USB belleğin arasında hiçbir fark yok fakat GB'ının yüksek olmasına dikkat etmen gerekebişir @hydra 'nın da dediği gibi

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

valla ben sd kart donusturucusu ile yaptim hatta oldu da usb 2.0 gibi goruyor sd carti

darkcrak 3 yıl önce

SD kartlarda 3.0 yok yani gayet normal 2.0 olarak tanıması veya senin SD kart 2.0

adils 3 yıl önce

dogruu :))))