Windows 10 yeniden başlatılıyorda kalma sorunu

egesacinti (39) 3 yıl önce sordu

Ablamın laptopu Windows 10 yeniden başlatılıyorda takılı kaldı görev yöneticisi de açılmıyor ne yapmalıyız

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Güç tuşuna basılı tutup kapatın bilgisayarı.

egesacinti 3 yıl önce

Denedim tekrar açtığımda aynı şekilde devam ediyor

hydra 3 yıl önce

Nasıl yani, bilgisayarı açtıktan sonra tekrar mı yeniden başlıyor'da takılı kalıyor ? @egesacinti

egesacinti 3 yıl önce

Aynen öyle

hydra 3 yıl önce

Güvenli modda başlatmayı denermisin? @egesacinti

egesacinti 3 yıl önce

Güvenli modda başlatıp 1 ay öncesinde sorunu hallettim, teşekkürler.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Eğer bilgisayarın bataryası çıkıyor ise çıkart ve bir kaç kez açma düğmesine bas bırak yap ama şarj takılı olmasın bilgisayara yani hiç bir şey takılı olmasın bilgisayara bataryayıda çıkart ve bilgsayarı açma düğmesine 10 saniye basılı dur ardından bas bırak yap 4 kere sonra bilgisayarın bataryasını ve şarj aletini tak aç.

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

Knk senin bilgisayar nezaman böyle oldu yani ozaman calisiyordumu

adils 3 yıl önce

Surucuden kaynaklı olub olmadığını anlamak icin