Windows 10 yıl dönümü güncellemesini geri alma

pc1034 (1) 7 yıl önce sordu

Leptobuma Windows 10 yıldönümü güncellemesi yükledim ama yükledikten sonra leptop ağırlaştı oyunlar kasıyor oynanamıyor. Bu güncellemeyi nasıl kaldırabilirim eski haline nasıl çeviririm?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Windows update ayarlarına girin

Güncelleştirme geçmişine tıklayın

Yukarıda Güncelleştirmeleri kaldır seçeneği var ona tıklayın

Güncelleme listesi çıkıcak, Oradan istediğinizi seçin ve kaldırın .

pc1034 7 yıl önce

Sorunun çözümünü buldum ve eski haline döndü bilgisayar. Yinede teşekürler.

blackheaven 7 yıl önce

Sorunun çözümünü bulduysan çözüm olarak paylaş . Bu konuda sorunu olan diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olursun. @pc1034