Windows 10 yükledim dosyalarım silindi, nasıl geri getirebilirim?

davut0606 (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalar kolay gelsin windows 10 u yükledim fakat önemli olan dosyalarım silindi ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Sanırım Windows 10 yükledikten sonra eski verilerinizi yedeklemeyi unuttunuz.Bu durumda yapmanız gereken dosya kurtarma programları ile eski verilerinizi geri getirmek olacaktır.Aşağıdaki konudan detaylı olarak nasıl geri getirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Silinen dosyalarımı nasıl geri getirebilirim? (Tıkla)