Windows 10 yükseltmeyi kaldırma

komando82 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımda windows güncellemesini açtığımda açılan pencerede windows 10 ' a yükselt ifadesi geçiyor. Windows 10 yükseltme, güncelleme almak istemiyorum.Bunu nasıl çözebilirim?

Toplam 3 cevap

komando82 (1) 7 yıl önce cevapladı

Ç:özüm olarak verdiğiniz linkteki şeyleri yapmıştım fakat yine aynı Windows 10'a yükselt yazısı çıkıyor.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

windows 10 alın günceleştirmesini tamamen kaldırsanız dahi otamatik update açıksa 3 gün sonra tekrar indiriyor

çaresi görev yöneticisinden görevi durdur sil ekle kaldırdan KB3035583  bu güncelemeyi önce kaldırın  update ayarlarını değiştirmeniz gerekir