Windows 11'den Windows 10'a döndükten sonra mavi ekran hatası almaya başladım

atiyepam (1) 7 ay önce sordu

Merhaba bilgisayarım Windows 11 iken çok rahat çalışıyordu Windows 10 yaptım mavi ekran sorunu oluşmaya başladı ve ayrıca Chrome girince ekranım gidiyor 1 2 saniye sonra geri geliyor yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

murat (12532) 7 ay önce cevapladı

Windows 10 işletim sistemine döndükten sonra Windows Update ile güncellemelerin tamamını yükledin mi? Tüm sürücülerin güncel mi?