Windows 11 - Dosya Gezgini Önizleme Görüntüleme Sorunu

alpagu40 (1) 3 hafta önce sordu

Merhaba,

Son 1 haftadır aşağıdaki sorunu yaşamaktayım.
Dosya gezgini önizleme kısmında beyaz ekranda kalıyor.

Dosya gezgini ayarlarını sıfırladım, pdf kaldırıp tekrar yükledim.
Office uygulamasını online-offline onarım yaptırdım.
Ama hiç düzeltemedim, sorunun çözümünü bilen var mı?
Ne pdf, ne excel - word hiçbiri önizleme de aktif olmuyor.

Aramadığım yer kalmadı nette, bir türlü çözemedim.

Toplam 1 cevap

ethan34 (1) 1 hafta önce cevapladı

There are trusted platforms offering free software for various operating systems. These platforms provide safe, ad-free downloads, offering a range of tools including productivity, multimedia, and system optimization programs. Some services even allow bulk downloading and installation, ensuring easy access to the latest or older software versions.

Visit here: https://firstcracksoft.com/