Windows 11 nvidia gtx 1650 ekran kartını tanımıyor sorunu

kullanici469850 (1) 1 yıl önce sordu

nvidia gtx 1650 ekran kartı laptopumda var fakat hiç bir şekilde kullanamıyorum. driverlarını yüklüyorum. driver kurulum yaparken aldığım hata; bu nvidia grafik sürücüsü windowsun bu sürümüyle uyumlu değil ve bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı hataları veriyor ve kurulum programı devam edemiyor. not: windows 11 22h2 sürümünü kullanıyorum

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Nvidia gtx 1650 ekran kartı için sürücüyü Windows Update üzerinden yüklemeyi denedin mi?

Burada videoda anlatılıyor: https://www.youtube.com/watch?v=Zrigw4xh0oU