Windows 7 - 15'den Fazla Dosya Seçildiğinde Bağlam Menüsünde Aç ve Düzenle Seçeneklerinin Kaybolması

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Windows 7 işletim sisteminde 15'den fazla öğe seçtiğimde bağlam menüsünde aç ve düzenle seçenekleri kayboluyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Windows + R tuşlarına basın çalıştır penceresi açılacaktır
  2. Çalıştır penceresine notepad yazın enter tuşuna basın
  3. Not defterine aşağıdaki kodları yazın:
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer]
    "MultipleInvokePromptMinimum"=dword:00002710

  4. Dosya menüsünden Farklı Kaydet seçeneğine tıklatın
  5. Kayıt türünü Tüm Dosyalar (*.*) olarak değiştirin
  6. Dosya adına J.reg yazın
  7. Kaydet'e tıklayın
  8. Dosyayı açın gereken onaylar verin

turansmsk10 7 yıl önce

@burakordu bu tür çözümleri hangi siteden buluyorsun söylermisin