Windows 7 açılmıyor nasıl açabilirim ?

mehmet00 (1) 6 yıl önce sordu

Windows 7 laptop kullanıyorum ama sabah açıkken pc dondu hiç bir şekilde dokunmadım 3 saat boyunca öyle kaldı bende laptopun fişini çektim ama ondan sonra açtığımda normal olarak açılırken ekran hızlı bir şekilde mavi renk oldu.ondan sonra siyah ekran oldu fotoğrafta gördüğünüz gibi yazılar çıktı.Ve hiç bir şekilde pcyi açamadım.Güvenli mod ve komut sistemi dahil açamadım.Lütfen yardım edin açamıyorum pcyi.

Samsung bilgisayarın markası  dizüstü bilgisayar

İşlemci i5  2.50 ghz

64 bit işletim türü

4 gb ram bulunmaktadır.

Toplam 2 cevap

mehmet00 (1) 6 yıl önce cevapladı

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Windows yükleme  DVD'si (PC'de yüklü olanla aynı sürüm olmalı) ile PC'yi başlatarak ön yükleme sonrası "Onarım" imkanlarını deneyebilirsin.

mehmet00 6 yıl önce

Windows yükleme cd ve dvdsi elimde malesef yok başka bir çözümü var mı ?

temmuz 6 yıl önce

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7 @mehmet00