Windows 7 CameraBuilder.dll ve vyhlh.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı hatası

canakhan (1) 3 yıl önce sordu

win7 acıldıktan sonra asagıdakı uyarıları alıyorum.

C:\Users\Asus\AppData\Local\CameraBuilder\{90B61EAC-A027-EE7A-8065-318370CFDB57}\CameraBuilder.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı.

C:\Users\Asus\AppData\Local\CameraBuilder\{90B61EAC-A027-EE7A-8065-318370CFDB57}\vyhlh.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı.

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

CameraBuilder dosyasını sil.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Programı kaldır ve tekrardan kur fakat kaldırdıktan sonra dosya kalıntılarınıda kaldır ve tekrardan kur o uygulamayı.

Eğer uygulama korsan ise uygulamanın crack ını düzgün yap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Bu hatayı ne yaptıktan sonra almaya başladın? Hataya neyin sebep olduğunu bulabilirsek iyi olur.