Wİndows 7, Combofix is not meant to run in compatibility mode hatası

shai (1) 6 yıl önce sordu

işletim sistemim windows 7 ultimate, buna rağmen ''Combofix is not meant to run in compatibility mode hatası alıyorum, normal modda kullandığımda,,stage 3 te takuılıp kalıyor,,sistem geri yükleme sonrası,sonuç aynı,,imaj yükleme sonrası yine sonuç aynı,,Ableton Live 9 Suite,,krumuş olmam dan şüpheleniyorum,verebileceğim bilgiler bunlar

Toplam 2 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Combofix hiç çalıştımanızı tavsiye etmem windows işletim sistemi için önermem sistem dosyalarına zarar verebiliyor

Malwarebytes Anti-Malware yeni sürümü önerrim

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Başka bir Combofix dosyası ile dene ve yönetici olarak çalıştır.