Windows 7'de AppData klasörüne nasıl girerim?

hakan (15424) 7 yıl önce sordu

Windows 7 kullanıyorum. AppData klasörüne girmek istiyorum.

Windows 7 işletim sisteminde AppData klasörüne nasıl ulaşırım, nasıl girerim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Windows 7'de AppData klasörüne nasıl girerim?

AppData Klasörü özel ve gizli bir klasördür. Gizli klasörleri açmadan AppData klasörüne erişmek mümkündür. Windows 7'de AppData klasörüne şu şekilde ulaşabilirsiniz

  1. Windows 7 masaüstünde Windows Tuşu ve R tuşlarına birlikte basın.
  2. Çalıştır açılacaktır. Çalıştıra şu komutu yazın
    %AppData%

  3. Enter tuşuna basın.

  4. Bu komut sizi C:\Kullanıcılar\[KullanıcıAdınız]\AppData Klasörüne gönderecektir. Burada aradığınız klasörleri bulun.

Bu şekilde Windows 7'de Appdata Klasörüne, gizli klasörleri görünür yapmadan, girebilirsiniz.