Windows 7'de AppData klasörünü bulamıyorum

kasim (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar,

Skype silinen konuşmaları geri almak istiyorum. Bilgisayarımda window 7 işletim. Daha önceki bilgilerinize baktım...C:\Users\<windows kullanıcı adınız>\AppData\Roaming\Skype\<skype adınız>\chatsync\ yolunu takip edilmesini söylemişsiniz...Fakat Windows 7 de AppData\Roaming yok, bulamıyorum.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

AppData klasörü gizlidir.

AppData klasörüne ulaşmak için;

  • Windows (üzerinde Windows simgesi olan tuş) ve R tuşlarına birlikte basın.
  • Çalıştır penceresindeki Aç yazan yere %AppData% yazın ve enter tuşuna basın.
  • AppData klasörü karşınıza gelecektir.