Windows 7 de görev yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

kralfenerkan (1) 9 yıl önce sordu

Windows 7 de görev yöneticisin alt gr+ctrl+delete ile değilde başka türlü açmak istiyorum.

Windows 7 de görev yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

Toplam 3 cevap

kenanftl (98) 9 yıl önce cevapladı
  • Görev çubuğuna sağ tık yapıp ''Görev Yöneticisi' ni başlat'' a tıklayın.
kralfenerkan (1) 9 yıl önce cevapladı

Teşekkür  ederim  Gerçekten  Yararlı.

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Görev Yöneticisini farklı şekilde nasıl açarım?

Aklıma gelen yöntemler

Yöntem 1: CTRL + SHIT + ESC tuşlarına aynı anda basarsanız görev yöneticisi açılır.

Yöntem 2: Windows ve R tuşlarına basın. Çalıştır açılacaktır taskmgr yazın ve enter tuşuna basın.

Yöntem 3: Çalıştıra taskm yazın enter'a basın.

Birde masaüstüne kısayol oluşturarak ulaşma var ama sanırım bunlar yeterli