Windows 7 'de pano / Clipboard nasıl temizlenir?

cemkara (4215) 10 yıl önce sordu

Kopyala / Yapıştır işleminden sonra hafızada kalan veri nasıl silinir?

Windows 7 işletim sisteminde Clipboard / Pano nasıl temizlenir?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Windows 7 işletim sisteminde Clipboard / Pano temizlemek için;

  1. Windows tuşu ve R tuşlarına birlikte basın. Çalıştır penceresi gelecektir.
  2. Çalıştır bölümüne şu komutu yazın ve enter tuşuna basın
    cmd /c "echo off | clip"

    yukarıdaki komut Kopyala Yapıştır yöntemi ile hafızaya alınan bilgiyi temizleyecektir.