Windows 7'de Sistem Sıfırlama Var mı?

akif52 (34) 8 yıl önce sordu

Tıpkı Windows 8.1'de olduğu gibi Windows 7'de de bu seçenek var mı?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

pc  recovery duruyorsa tabiyki sıfırlaya bilirsiniz cd veya usb ile format atıldıysa büyük ihtimalle silinmiştir

kurtarma medyası ile de sıfırlaya bilirsiniz sisteminizi

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Windows 7 de Windows 8/8.1Windows 10'da olan sıfırlama seçeneği yoktur.Windows 7 de yapabileceğiniz şey sistem görüntüsü alıp, sisteminizin de sorun oluştuğunda tekrar geri yüklemek olacaktır.

candan 8 yıl önce

ismail bey bende windows 7 işletim sistemim ve recovery fabrika ayarlarına dönebiliyorum lenovo sıfırlama habgi anlamda olmaz onu anlamadım

ismailsarp 8 yıl önce

Recoverynin de yaptığı işlem sistem görüntüsünü geri yüklemektir.Windows 10 siz sistem görüntüsü almasanız dahi kendisini sıfırlama özelliği vardır.Bu yüzden Windows 7 de sıfırlama yoktur diye belirttim.