WİNDOWS 7 Defender,güvenlik duvarı,update çalışmıyor.

doksanciarif (1) 7 yıl önce sordu

SELAMÜN  ALEYKÜM arkadaşlar

win xp den  win  yediye geçirdim pc yi ve bu uç sey çalışmıyor hepside hata veriyor.

Update:Güncellemeler denetleniyorda kalıyor.

Güvenlik duvarı:Baslatılamıyor el ile baslatın (el ilede baslatılmıyor.)

Defender:bu grup ilkesi tarafından engellendi hatası.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

xp yüklü işletim sistemleri genellikle eski bilgisayarlar oluyor siz win 7 yükletmişiniz bu farketmiyor  sistem özellikleriniz yeterli olmayabilir eski işletim sistemlerini microsoft desteklemiyor o sebepten update günceleştirmelei yükletemiyor

@murat beyin paylaşısı bu çözümü deneyebilirsiniz

diğer arkadaşlarda size cevap yazar bir sonuç çıkar ortaya

doksanciarif 7 yıl önce

eski isletim sistemimde hepsi çalışıyordu.

candan 7 yıl önce

sistem özeliklerini yazabilirseniz

candan 7 yıl önce

cevaba ilave yaptım bakarsanız