windows 7 diskimi kaybettim

muhammad (-1) 6 yıl önce sordu

Windows 7 diskimi kaybettim internetden indire bilirmiyim

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

İnternetten indirirsen Crackli/Korsan olur ama senin için sıkıntı çıkarmazsa indirebilirsin. Daemon Tools ile boş bir DVD ye yazdırabilirsin.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

"Windows 7 diski" dediğin şey nedir tam olarak? Eğer içinde Windows 7 işletim sistemi iso dosyası olan CD/DVD'yi kastediyorsan, evet internetten indirebilirsin. Yalnız yasal olarak indirebilmek için orijinal Windows 7 lisansın olmalıdır. Eğer orijinal lisansın varsa Microsoft'un sayfasından indirebilirsin.

Windows 7 ISO dosyası indir - Microsoft

ISO dosyasını indirdikten sonra boş bir USB/CD/DVD'ye yazdırman gerekecek. Nasıl yazdıracağın hakkında ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? konusunda detaylı bilgi edinebilirsin.