Windows 7 ekranını siyah-beyaz yapmak

misty (556) 3 yıl önce sordu

Windows10'da colorblind moduyla gri tonlama yapılabiliyormuş. Windows7de nasıl yapılır?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 3 yıl önce cevapladı

Ekran kartının denetim panelini Catalyst Control Center > Masaüstü ve Ekranlar > Dahili Ekranlarım > Ekran Rengi > Doygunluk (AMD VISION Engine Control Center, NVIDIA Control Panel ve Intel Graphics and Media Control Center) kullanarak Doygunluk'u Sıfır'a getirmen yeterli.

misty 3 yıl önce

Ben doygunluğun nerede olduğunu buldum ama başka okuyanlar bulamayabilir o yüzden daha detaylı yazmalısınız. örn: Catalyst Control Center>Masaüstü ve Ekranlar>Dahili Ekranlarım>Ekran Rengi>Doygunluk