Windows 7 format atamiyorum

kullanici405397 (1) 7 yıl önce sordu

Harddisk seçiminden sonraki sayfada ilkini geçiyor ikincide yani genişletme kısmında kalıyor yükleme yapılamıyor gerekenlerin kullanılabilir olduğundan emin ol diyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Harddiskinizde fiziksel bir problem olabilir.Daha önce bu aşamada hata veren bir sorun duymamıştım açıkçası.Anladığım kadarıyla kurulum aşamalarını geçiyorsunuz, kurulacak yeri seçiyorsunuz ama Windows dosyaları genişletiliyor yerinde takılı kalıyorsunuz.

Windows 7 format atmadan önce harddiskinizini bölümlendirme yerinden tamamen silerek ve bölümleri tekrar oluşturarak kurmayı deneyiniz.