Windows 7 format nasıl atılır?

kullanici139155 (10) 5 yıl önce sordu

Bir virüs bilgisayarıma bulaşmıştı ve çözüm yolu yokmuş ö yüzden format atacağım nasıl yapılıyor bir anlatır mısınız . (Windows 7 Pro elimde cd yok ama seri kod numarası var)

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Windows 7 Format nasıl atılır diye bir paylaşım yapmıştı @candan  konuya gidin

Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?, Yükseltmeden Sonra Temiz Kurulum Nasıl Yapılır? ile de seri key ini öğrene bilirsin diye de bir paylaşım yapmıştı @ismailsarp

darkcrak 5 yıl önce

@kullanici139155 windows 10 yazmasına bakma windows 7 de var içinde