windows 7 format usb ile

admknc (3) 9 yıl önce sordu

bugün laptop ıma format atacam windows 7 32 bit

nasıl yapacam hiç bilmiyorum bu konuda sıfırım yardımcı olurmusunuz resimli veya videolu olursa çok iyi olur şimdiden tşk ederim kola gelsin

Toplam 2 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

selam laptobunuza daha önceden cd ile format atılmadıysa fabrika recovery duruyorsa burdan fabrika  ayarlarınıza dönebilirsiniz BİooS girin f8 veya  f4 her bilgisayarın   değişik pc kapatın başlarken bu tuşlardan birisidr devamlı basılı tutun sizi yönlendirir zaten

admknc 9 yıl önce

Tşk ederim

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

İşlem oldukça basit, USB'den Windows 7 kurma

Usb flash sürücüden windows 7 nasıl yüklenir?