Windows 7 gizli dosyaları gösterme

cemkara (4215) 10 yıl önce sordu

Windows 7'de gizli dosyaları gösterme seçeneğini nasıl açarım?

Windows 7'de gizli dosyaları göster nerede?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Windows 7 gizli dosyaları gösterme

Gizli dosyaları ve klasörleri görüntülemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Windows 7 gizli dosyaları gösterme adımları:

  1. Başlat düğmesi, Denetim MasasıGörünüm ve Kişiselleştirme ve ardından Klasör Seçenekleri'ni tıklatarak Klasör Seçenekleri'ni açın.

  2. Görünüm sekmesini tıklatın.

  3. Gelişmiş ayarlar altından Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin.

  4.  Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) seçimi kaldırın.

  5. Uygula ve daha sonra Tamam'ı tıklayın.

Bu işlemden sonra Windows 7'de gizli dosyalar ve sistem dosyaları görünür olacaktır.

algos (1) 8 yıl önce cevapladı

aynısını yapıyorum 2 3 sn sonra otomatik kendi alıyor ?