Windows 7 güncel Türkiye saati ve tarihi ayarı

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Windows 7 kullanıyorum güncel tarih ve zaman ayarını nasıl yapabilirim ?

-Teşekkür Ederim

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

görev çubuğundaki saat ve tarih çift tıkla ardından internet saati bölümünden eşiteleyerek güncel hâle getirebilirsin.

lucas77 4 yıl önce

windows ile eşitledim yalnız hala saat yanlış 1 saat geri

ybaskin34 4 yıl önce

saat dilimini utc+3 yaparak dene. eğer saat dilimini eşitleme varsa onuda ayarlayarak kontrol et.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Windows 7 sürümün güncel mi? Eğer güncel değil ise güncellemeyi dene çünkü Türkiye saati artık eskisi gibi kışın farklı yazın farklı değil artık ileri geri almaya gerek kalmadı.