Windows 7 güncelleme denetleme sorunu

abdulbaki (75) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımı yeni formatladım, güncellemelerin belli bir kısmı yüklendikten sonra güncellemeleri denetlediğimde denetleniyor yazıyor fakat saatler geçmesine rağmen hala denetliyor ve bulamıyor. Microsoft fixit programını da denedim fakat işe yaramadı.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 7 yıl önce cevapladı

Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor'da kalıyor linkindeki çözüm olarak kabul edilen cevabı inceler ve denersen sorunun yüksek ihtimalle çözülecektir.