Windows 7 güncelleştirmeleri denetle bölümünde kalıyor

haki (1) 8 yıl önce sordu

merhaba windows 7 güncelleştirme denetleniyor deniyor ama bir türlü bitmiyor.

Ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Windows 7 işletim sisteminde güncelleştirmeleri yükleme bazı durumlarda uzun sürebiliyor.Eğer uzun süre güncelleştirme yapmadıysanız Windows'un güncellemeleri belirlemesi uzun sürebiliyor.Siz güncelleme denetleme sırasında diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Güncelleme denetleme işleminde tekrar başarısız olursanız Microsoft'un yayınladığı Güncelleştirmeleri yükleme sorunlarını giderme aracını kullanabilirsiniz.

  1. Bu bağlantıya tıklayın ve aracı indirin.
  2. Aracı çalıştırarak işlemleri uygulayın.
  3. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve güncellemeleri tekrar denetleyin.
murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

@ismailsarp'in çözümüne ek olarak

Benim gibi Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor yazısında  kalıyor sorunu yaşayanlar :
Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor'da kalıyor linkindeki çözümü de deneyebilirler