Windows 7 "güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı" sorunu nasıl çözülür?

emrehann1 (1) 5 yıl önce sordu

bu güncelleştirme indikten sonra bilgisayarımdaki oyunlar vs vs kasmaya başladı kaldırmayı denediğimde ise "Bir hata oluştu. Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı" hatası veriyor. Karşılaştığım bu hatayı nasıl düzeltirim?

GÜNCELLEŞTİRME KODU kb4095874

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Sistemi güncelleme öncesi bir zamana (geri yükleme noktasına) geri alırsın, problem düzelir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)