Windows 7 Home Basic ,Home Premium ,Windows 7 Ultimate , Professional arasındaki farklar nelerdir?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Windows 7 Home Basic ,Home Premium ,Windows 7 Ultimate , Professional arasındaki farklar nelerdir?

Hangisini almak bana ne avantajlar dezavantajlar sağlar?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Windows 7 Home Basic

  1. YOK - Ağ desteği. Dosya ve yazıcı paylaşımı. Ev veya kişisel kullanım için uygun.
  2. YOK - Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına daha kolay ve daha güvenli şekilde bağlanın.
  3. YOK - Windows XP Modu. İlla XP de çalışırım diyen yazılımınız yoksa sorun değil.
  4. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
  5. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

Windows 7 Home Premium

  1. YOK - Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına daha kolay ve daha güvenli şekilde bağlanın.
  2. YOK - Windows XP Modu. İlla XP de çalışırım diyen yazılımınız yoksa sorun değil.
  3. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
  4. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

Windows 7 Professional

  1. YOK  - BitLocker Microsoftun dosya şifreleme teknolojisi. Olsada da olur.
  2. YOK - Çoklu Dil desteği. İstediğiniz dilde çalışma ve 35 dil arasında geçiş.

Windows 7 Ultimate

  1. YOK - yok. Yukarıda bahsi geçen tüm özellikleri barındırır.