Windows 7 key yazınca neden hata verir ?

andromobil (74) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar Windows 7 ultimate ye key yazıyorum ama keyler de hata veriyor ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

ilkaybaki 1 yıl önce

Daha detaylı anlatın, anlamadım dediğinizi.

andromobil 1 yıl önce

hocam key yazıyom hata veriyor

ilkaybaki16 1 yıl önce

Win 7 ultimate key etkinleştir kısmına keyi yazıyorsunuz fakat hata mı veriyor?

andromobil 1 yıl önce

evet uygun değil veya girdiniz ürün anahtarı bu windows ile çalışmıycak gibi bir şey

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Ürün anahtarını hangi siteden satın aldıysanız o siteyle iletişime geçin, internetteki dağıtılmış keyler kullanılmış, geçersiz çıkabiliyor.

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Girdiğin ürün anahtarı Windows sürümü ile uyumlu değildir.

windows 7 Starter, Home Premium, Professional, Enterprise ve  Ultimate gibi farklı sürümleri var. Sen Ultimate kullanıyorsan elindeki Key Pro keyi ise çalışmaz.