windows 7 kullanıyorum ürün anahtarı silinmeden sıfırlamak istiyorum

bartinli74 (1) 3 yıl önce sordu

windows 7 kullanıyorum ürün anahtarı silinmeden sıfırlamak istiyorum ne yapmalıyım

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Windows 7'de Windows 10 gibi bir sıfırlama söz konusu yok.  Sıfırlamak istediğinde bu formatlamak demek. Yani Windows 7 medyası ile yeniden kurulum yapacaksın.

Sorun sadece ürün anahtarıysa ürün anahtarını bulabilirsin.

Komut satırından şu komutu girdiğinde ürün anahtarı karşına gelir:

wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey

bartinli74 3 yıl önce

komutu yazınca ERROR: Description = Not Found hatası veriyor

darkcrak 3 yıl önce

Komut bende çalıştı @bartinli74 CMD'ye mi sen yazdın yoksa

bartinli74 3 yıl önce

cmd ye yazdım @darkcrak