Windows 7 kurmak istiyiyorum, Bilgisayarıma nasıl format atmalıyım?

abcs (1) 8 yıl önce sordu

iyi günler değerli insanlar bilgisayarıma win 7 olacak şekilde format atmak istiyorum nasıl yapacağımı video veya yazı şeklinde yazarmısınız çok teşşekkürler

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Elinizde bir Windows 7 kurulum DVD si veya USB si mevcut ise BIOS ayarlarınızdan Boot sekmesine gelerek taktığınız USB veya DVD yi 1.sıraya alın ve bilgisayarınızı baştan başlatın.Ardından bilgisayarınız tatktığınız DVD veya USB üzerinden başlayacak ve kurulum ekranı gelecektir.Talimatları takip ederek kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Bunu görsel olarak uzmanarda arkadaşımızın yukarıdaki yorumunda paylaştığı videodan izleyebilirsiniz.