windows 7 Malwarebytes anti-malware programı açılmıyor.

cht34 (1) 9 yıl önce sordu

windows 7 Malwarebytes anti-malware programı  açılmıyor. daha önce çalışıyordu bir anda açılmamaya başladı acaba nasıl düzelte bilirim şimdiden teşekkür edererim...

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Malwarebytes anti-malware açılmıyorsa Malwarebytes nasıl kaldırılır? linkindeki yönergeleri uygulayarak Malwarebytes anti-malware yazılımını kaldırın.

Daha sonra tekrardan Malwarebytes anti-malware programını Malwarebytes anti-malware nedir? buradan indirin ve kurun.

Muhtemelen sorun düzelmiş olacaktır. Düzelmezse lütfen bilgi verin.

cht34 9 yıl önce

Çok teşekkür ederim düzeldi kolay gelsin...

alattin 9 yıl önce

Çok teşekkürler geri bildirim için