Windows 7 olan PC'ye comodo 2018 yükledim ve pc dondu

kullanici869130 (1) 6 yıl önce sordu

Pcde smss virüsü vardı bende temizlemek için comodo 2018i indirdim bilgisayari tekrar başlatinca aciliyor ama işlev görmüyor ne tus ne fare çalışıyor

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

 Bilgisayarı güvenli modda açmalı ve Comodo'yu kaldırmalısın. Bilgisayarı güvenli modda açmak nasıl olur dersen bu linke tıkla: Windows 7 güvenli modda açma

Daha sonra Malwarebytes anti-malware ile bilgisayarını taramanı öneririm:  Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

kullanici869130 6 yıl önce

Güvenli modu açtım fakat ne tus ne de fare calisiyor

murat 6 yıl önce

Klavye ve farende sorun olabilir mi? çıkartıp tekrar takmayı dener misin? Laptop değilse elbette @kullanici869130