Windows 7 Rufus Hatası?

enterprise (2) 7 yıl önce sordu

Merhaba ben Teknolojide​ Enterprise Windows 10 ve 7 sürümlerini Rufus ile Kullanabilirmiyim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Evet, kullanabilirsin:

Rufus ile USB üzerinden Windows işletim sistemi nasıl kurulur? (tıkla)

Önemli: Windows 7 x86 (32 Bit) GPT desteklemez. Windows 7 x64 ise (Windows 8.1'de) Windows 10 gibi olabilir; GPT destekli oluşturulabilir.

Windows 7 (32 Bit) ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? (tıkla)

Önemli: Açılış Diski Oluşturma Yöntemi olarak "ISO Yansıması" seçilecek (Alakalı düğme sonundaki tırnak tıklatılarak oradan seçilir).

enterprise 7 yıl önce

Çok sağolun bilgileriniz harfi harfine doğru iyi çalışmalar

temmuz 7 yıl önce

:) @enterprise