Windows 7 Sistem Tepsisindeki İkonlar Boş Görünüyor

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Windows 7 de sistem tepsisindeki ikonlar boş görünüyor bu sorun nasıl çözülür

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Başlat – arama çubuğuna cmd yazın.
  2. cmd.exe ye sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın
  3. komut satırına sırası ile aşağıdaki komutları yazıp enter'a basın:
    taskkill /im explorer.exe /f
    reg delete “HKCU\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify” /v IconStreams /f
    reg delete “HKCU\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify” /v PastIconsStream /f
    start “Shell Restarter” /d “%systemroot%” /i /normal explorer.exe