Windows 7 sürümleri arasında en iyisi hangisidir?

akif52 (34) 8 yıl önce sordu

Biraz araştırdığıma göre Ultimate boşuna sistemden fazla yiyor ve yüksek seviye bilgisayarlar için.Ayrıca yanındada boş şeyler geliyormuş.En uygunu galiba Home Premium.Sizce hangisi ? Eksiği falan olmasın.En düzgünü olsun.

Toplam 2 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Windows 7 sürümleri arasında en detaylı seçenekleri sunan sürüm Ultimate sürümüdür. Ultimate sürümünün sisteme daha fazla yük bindirmesi gibi bir durum yok. Windows sürümleri arasında belirleyici etken kullanıcıya sunmuş olduğu gelişmiş ayar seçenekleridir. Windows sürümleri arasında performans farkı yok denecek kadar azdır. Ayrıca en güncel ve en stabil olan Windows 10 işletim sistemini kurmanız daha iyi olacaktır. Windows 7 devri çoktan bitti.

fe140 (1) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Benim önerim Windows 7 Professional sürümüdür,bütün işletim sistemlerinin pro sürümü bana göre en uygunudur çünkü,eksiğide yok fazlasıda yok bana göre bence windows 7 pro kurulumu yapmanızı öneririm.