WİNDOWS 7 TÜM SÜRÜMLER NEREDEN İNDİREBİLİRİM

pdr50 (15) 8 yıl önce sordu

Windows 7 32-64 bit tüm sürümler nereden ücretsiz indirebilirim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

microsoft resmi sitesinden indirebilirsiniz iso olarak iniyor isterseniz DVD yazdırabilirsiniz  isterseniz flaşh beleğe  yazdırabilirsiniz https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5753

pdr50 8 yıl önce

sen burdanmı indirdin 1.2 gb diyorda bi sorun olmaz deyilmi

candan 8 yıl önce

microsoft resmi sitesi burası ne gibi sorun olacakki

candan 8 yıl önce

bende windows 8.1 yüklü

pdr50 8 yıl önce

tmm saol

pdr50 8 yıl önce

candan bu arada iso ne oluyor

lion 8 yıl önce

bu windows 7 iso sürümü değil sanırım bunu kurunca direk kuruluma geçmiyor dimi

candan 8 yıl önce

iso olarak indirebiliyorsunuz daha sonra DVD VEYA USB yazdırabilirsiniz

candan 8 yıl önce

direk olarak kuruluma hiç bir sürüm geçmezki