Windows 7 ultimate internet sorunu

kurtneli (1) 5 yıl önce sordu

Simdi elimde samsung bir laptop var ama internete bağlanamıyo sanırsam drivleri yok hatta daha windows deneme surumunde bunu nasıl wifi bağlarım

İnternet adaptorunu nerden bulurum

Resim  https://hizliresim.com/0R9R2L

kurtneli 5 yıl önce

Yardım etcek biri yokmu ?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1.Çözüm Komut sistemi ile:

  1. İlk olarak windows arama kısmına CMD yaz ve yönetici olarak aç
  2. CMD açıldıktan sonra SFC/SCANNOW yaz ve enter tuşuna bas
  3. SFC/SCANNOW yazdıktan sonra bekle %100 olunca bilgisayarını yeniden başlat

kurtneli 5 yıl önce

Olmadı

kurtneli 5 yıl önce

Boyle yazıyo https://hizliresim.com/EmkmJ9

kurtneli 5 yıl önce

Yapdım aynısı yazıyo yine

darkcrak 5 yıl önce

@kurtneli SFC/SCANNOW bitişikmiş kusura bakma yanlış yazmışım

candan (4301) 5 yıl önce cevapladı

Windows 7 de format sonrası  wifii sorunu genelde çıkıyor  işletim sistemi içinde normalde driveri var fakat sizin  sisteme uyumlu olmayabiliyor başka bir bilgisayardan bu diriveri indirin bilgisayarınıza taşıyın ve kurulum yapın wifii sorunu ortadan kalkacaktır

Burdan indirin

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Öncelikle bilgisayar marka ve modelini belirtmelisin. Sonra Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcı sekmesinin bir ekran görüntüsünü koymalısın. Verdiğin bilgiler ile sorunu çözmek imkansız.

kurtneli 5 yıl önce

Hemen gondercem