Windows 7 ve 8/8.1'de sık karşılaşılan sorunları otomatik bulmak ve düzeltmek için ne yapılmalıdır?

temmuz (12505) 9 yıl önce sordu

Windows 7 ve 8/8.1'de sık karşılaşılan sorunları otomatik bulmak ve gidermek için önce Denetim Masasına girilmelidir.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Denetim Masasında Sistem ve Güvenlik sekmesi altında Sorunları Bul ve Düzelt tıklanır, “Bilgisayar Sorunlarını Bul ve Düzelt” bölümüne ulaşılır.

Bu bölümde Programlar, Donanım ve Ses, Ağ ve İnternet, Sistem ve Güvenlik başlıkları altında sık karşılaşılan bilgisayar sorularını otomatik olarak bulabilir ve düzeltebilirsiniz.

Not: Windows Vista’yı hatırlayamadım ama zaten artık kullanan yok gibi. :-)