Windows 7 Yerel hizmetler ayarları ile oynadım chrome acılmıyor YARDIM!!

bugraa1234 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaslar, başlıktada belirttigim gibi windows yerel hizmetler ile oynadım devre dısı olanları otomatik yaptım chromeye iki tık yaptıgımda görev yöneticisinde chrome.exe çıkıyor 2 saniye sonra tekrar kayboluyor chrome hiç açılmıyor yanı yardımcı olabilecek varmı , ayrıca google chrome, mozilla ,yandex gibi tarayıcılar da açılmıyor sadece opera ve internet explorer teşekkürler :)

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

1) yerel hizmetlerden chrome ayarları resimdeki gibi ayarlayın

2) tarayıcıları tamamen sıfırlayın ve bilgisayarı yenden başlatın

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Candanın gösterdiklerini yapamazsan veya yaptığın halde sonuç alamazsan:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)