Windows 7'yi orjinal olarak nereden indiririm?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Windows 7 orjinal DVD'niz zarar görmüş veya Windows 7 orjinal DVD'sini kaybetmiş olabilirsiniz. Windows 7'yi tekrar kurulum için orjinal olarak indirip DVD'ye yazabilirsiniz.

Peki Windows 7 orjinal indirme işlemini nasıl yapabilirsiniz? Windows 7'yi legal olarak tekrardan nasıl indirirsiniz?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Düzenleme:

Microsoft orjinal Windows 7 ISO indirme işlemlerini sonlandırdı.

Eğer orjinal Windows kullanıyorsanız ve ürün numaranız varsa Windows ürün kurtarma sayfasından Windows 7 ISO dosyalarını indirebilirsiniz.

Windows 7 ürün kurtarma sayfası için tıklayın.

Aşağıdaki çözüm geçersizdir.

Digital river Microsoft'un dijital dağıtımlar için kullandığı şirketidir. Windows 7 versiyonlarını aşağıdaki linklerden Digital River üzerinden indirebilirsiniz. Windows 7'lerin tamamı orjinaldir ve Windows 7 orjinal indirme linkidir.

Windows 7 RTM

Windows 7 SP1

Windows 7 sürümleri ingilizcedir.  Fakat  Windows 7 türkçe yapma nasıl oluyor?

linkinden Windows 7'yi nasıl Türkçe yapabilirsiniz öğrenebilirsiniz.

kendifikri (1) 9 yıl önce cevapladı

Teşekkürler. İndiriyorum. Usb ile kurulum yapabilir miyiz ? Orjinal Key var elimde.

hakan 9 yıl önce

Elbette yapabilirsiniz Yine uzmanim.net'te USB kurulum ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.